Eengezinswoning, vrijstaande woning Mondriaanstraat 17 Landgraaf

Mondriaanstraat 17, 6374 PH Landgraaf

174 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Mondriaanstraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Landgraaf, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 540 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
540 m²
Inhoud
848 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mondriaanstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mondriaanstraat 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.75 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (173.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1815 Inwoners
730 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
733 Woningvoorraad
€349.000 Gem. woningwaarde Parkheide
84% Koopwoningen
3.421 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mondriaanstraat 17

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Mondriaanstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Mondriaanstraat 17?

De prijsindicatie voor Mondriaanstraat 17 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkheide is €349.000. Dat komt neer op circa €2.006 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mondriaanstraat 17 zich tot de wijk Parkheide?

Mondriaanstraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 174 m² in de wijk Parkheide. De buurt telt 733 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mondriaanstraat 17?

Mondriaanstraat 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Parkheide, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mondriaanstraat 17 vergeleken met de buurt?

Mondriaanstraat 17 heeft 174 m² woonoppervlakte en 848 m³ inhoud. Het perceel is 540 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Parkheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mondriaanstraat 17 en wat betekent dat?

Mondriaanstraat 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mondriaanstraat 17?

Mondriaanstraat 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 173 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Parkheide?

De wijk Parkheide in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Parkheide?

Vanuit Mondriaanstraat 17 in Parkheide bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.