Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
Gropiusstraat 11 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 450 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gropiusstraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Parkheide is €349.000. Dat komt neer op circa €1.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGropiusstraat 11 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Parkheide. De buurt telt 733 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.421 inwoners per km².
Gropiusstraat 11 is een woonhuis in Parkheide, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gropiusstraat 11 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 450 m². In Parkheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gropiusstraat 11 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Parkheide in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Gropiusstraat 11 in Parkheide bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gropiusstraat 11: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij Parkheide: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Gropiusstraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Parkheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.