Eengezinswoning, tussenwoning Palenbergerweg 22 Landgraaf

Palenbergerweg 22, 6374 LS Landgraaf

297 m² Bouwjaar 1920 8 kamers 4 slaapkamers Label D

Palenbergerweg 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Landgraaf, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m², een perceel van 405 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
297 m²
Perceeloppervlakte
405 m²
Inhoud
1358 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan bosrand, Aan rustige weg, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Palenbergerweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Palenbergerweg 22

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Landgraaf

665 Inwoners
310 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
338 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Rimburg
71% Koopwoningen
450 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Palenbergerweg 22

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Palenbergerweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Palenbergerweg 22?

De prijsindicatie voor Palenbergerweg 22 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Rimburg is €264.000. Dat komt neer op circa €889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palenbergerweg 22 zich tot de wijk Rimburg?

Palenbergerweg 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 297 m² in de wijk Rimburg. De buurt telt 338 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 450 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palenbergerweg 22?

Palenbergerweg 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rimburg, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Palenbergerweg 22 vergeleken met de buurt?

Palenbergerweg 22 heeft 297 m² woonoppervlakte en 1358 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Rimburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Palenbergerweg 22 en wat betekent dat?

Palenbergerweg 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-11-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Palenbergerweg 22?

Palenbergerweg 22 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rimburg?

De wijk Rimburg in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rimburg?

Vanuit Palenbergerweg 22 in Rimburg bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.