Eengezinswoning, vrijstaande woning Groenstraat 198 Landgraaf

Groenstraat 198, 6374 JV Landgraaf

202 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 3 slaapkamers Label F

Groenstraat 198 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Landgraaf, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 1329 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
1329 m²
Inhoud
817 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Groenstraat 198

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenstraat 198

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
254.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
348.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.82 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1015 Inwoners
440 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Groenstraat
80% Koopwoningen
480 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenstraat 198

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Groenstraat 198

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenstraat 198?

De prijsindicatie voor Groenstraat 198 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenstraat is €291.000. Dat komt neer op circa €1.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenstraat 198 zich tot de wijk Groenstraat?

Groenstraat 198 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 202 m² in de wijk Groenstraat. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 480 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenstraat 198?

Groenstraat 198 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Groenstraat, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groenstraat 198 vergeleken met de buurt?

Groenstraat 198 heeft 202 m² woonoppervlakte en 817 m³ inhoud. Het perceel is 1329 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Groenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenstraat 198 en wat betekent dat?

Groenstraat 198 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-11-30. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenstraat 198?

Groenstraat 198 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Groenstraat?

De wijk Groenstraat in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenstraat?