Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 611 m²
- Inhoud
- 435 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Groenstraat 83 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 611 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenstraat 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.8 kmDe prijsindicatie voor Groenstraat 83 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenstraat is €291.000. Dat komt neer op circa €1.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenstraat 83 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Groenstraat. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 480 inwoners per km².
Groenstraat 83 is een woonhuis in Groenstraat, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groenstraat 83 heeft 150 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 611 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Groenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groenstraat 83 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-12-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Groenstraat 83 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Groenstraat in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Groenstraat 83 in Groenstraat bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenstraat 83: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 3.1 km.