Streetview Rooseveltstraat 15 Landgraaf

Rooseveltstraat 15, 6374 JA Landgraaf

73 m² Bouwjaar 1965 6 kamers 3 slaapkamers Label F

Rooseveltstraat 15 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 232 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
232 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rooseveltstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rooseveltstraat 15

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
237.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
349.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Landgraaf

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1553 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Waubach
52% Koopwoningen
1.307 Inwoners per km²

Locatie van Rooseveltstraat 15

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Rooseveltstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Rooseveltstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rooseveltstraat 15 zich tot de wijk Waubach?

Rooseveltstraat 15 is een woonhuis van 73 m² in de wijk Waubach. De buurt telt 1.553 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rooseveltstraat 15?

Rooseveltstraat 15 is een woonhuis in Waubach, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rooseveltstraat 15 vergeleken met de buurt?

Rooseveltstraat 15 heeft 73 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 232 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Waubach ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rooseveltstraat 15 en wat betekent dat?

Rooseveltstraat 15 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-02-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rooseveltstraat 15?

Rooseveltstraat 15 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waubach?

De wijk Waubach in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waubach?

Vanuit Rooseveltstraat 15 in Waubach bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.