Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Dr. Marga Klompéstraat 5 Landgraaf

Dr. Marga Klompéstraat 5, 6374 HX Landgraaf

89 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Dr. Marga Klompéstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Landgraaf, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 241 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
241 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dr. Marga Klompéstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Marga Klompéstraat 5

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
222.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
349.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Landgraaf

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1553 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Waubach
52% Koopwoningen
1.307 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dr. Marga Klompéstraat 5

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Dr. Marga Klompéstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Marga Klompéstraat 5?

De prijsindicatie voor Dr. Marga Klompéstraat 5 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Dat komt neer op circa €2.461 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Marga Klompéstraat 5 zich tot de wijk Waubach?

Dr. Marga Klompéstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 89 m² in de wijk Waubach. De buurt telt 1.553 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Marga Klompéstraat 5?

Dr. Marga Klompéstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Waubach, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dr. Marga Klompéstraat 5 vergeleken met de buurt?

Dr. Marga Klompéstraat 5 heeft 89 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 241 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Waubach ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Marga Klompéstraat 5 en wat betekent dat?

Dr. Marga Klompéstraat 5 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-05-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr. Marga Klompéstraat 5?

Dr. Marga Klompéstraat 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Waubach?

De wijk Waubach in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waubach?

Vanuit Dr. Marga Klompéstraat 5 in Waubach bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.