Streetview Hovenstraat 123 Landgraaf

Hovenstraat 123, 6374 HC Landgraaf

269 m² Bouwjaar 1980

Hovenstraat 123 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 620 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
269 m²
Perceeloppervlakte
620 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hovenstraat 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Landgraaf

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1553 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Waubach
52% Koopwoningen
1.307 Inwoners per km²

Locatie van Hovenstraat 123

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Hovenstraat 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Hovenstraat 123?

De gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Dat komt neer op circa €814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hovenstraat 123 zich tot de wijk Waubach?

Hovenstraat 123 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Waubach. De buurt telt 1.553 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hovenstraat 123?

Hovenstraat 123 is een woonhuis in Waubach, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hovenstraat 123 vergeleken met de buurt?

Hovenstraat 123 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 620 m². In Waubach ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Waubach?

De wijk Waubach in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waubach?

Vanuit Hovenstraat 123 in Waubach bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waubach?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hovenstraat 123: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Waubach?

Recreatie nabij Waubach: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hovenstraat 123?

Een woningrapport voor Hovenstraat 123 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Waubach. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.