Streetview Hovenstraat 33 Landgraaf

Hovenstraat 33, 6374 HA Landgraaf

185 m² Bouwjaar 1950 9 kamers 3 slaapkamers Label C

Hovenstraat 33 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 360 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
860 m³
Kamers
9
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hovenstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hovenstraat 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
187.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.4%
CO₂-emissie
40.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Locatie van Hovenstraat 33

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Hovenstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Hovenstraat 33?

De prijsindicatie voor Hovenstraat 33 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €1.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hovenstraat 33 zich tot de wijk Lauradorp?

Hovenstraat 33 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hovenstraat 33?

Hovenstraat 33 is een woonhuis in Lauradorp, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hovenstraat 33 vergeleken met de buurt?

Hovenstraat 33 heeft 185 m² woonoppervlakte en 860 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hovenstraat 33 en wat betekent dat?

Hovenstraat 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hovenstraat 33?

Hovenstraat 33 heeft 9 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Hovenstraat 33 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.