Streetview Schoolstraat 12 Landgraaf

Schoolstraat 12, 6374 GE Landgraaf

175 m² Bouwjaar 1932 Label C

Schoolstraat 12 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 312 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
312 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schoolstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schoolstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
184.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.3%
CO₂-emissie
40.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Landgraaf

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1553 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Waubach
52% Koopwoningen
1.307 Inwoners per km²

Locatie van Schoolstraat 12

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Schoolstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Schoolstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Dat komt neer op circa €1.251 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schoolstraat 12 zich tot de wijk Waubach?

Schoolstraat 12 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Waubach. De buurt telt 1.553 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schoolstraat 12?

Schoolstraat 12 is een woonhuis in Waubach, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schoolstraat 12 vergeleken met de buurt?

Schoolstraat 12 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 312 m². In Waubach ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schoolstraat 12 en wat betekent dat?

Schoolstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Waubach?

De wijk Waubach in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waubach?

Vanuit Schoolstraat 12 in Waubach bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waubach?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schoolstraat 12: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.2 km.