Streetview Charles Frehenstraat 2 Landgraaf

Charles Frehenstraat 2, 6374 EM Landgraaf

230 m² Bouwjaar 1779 7 kamers 5 slaapkamers Label F

Charles Frehenstraat 2 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1779. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 385 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1779
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
385 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Charles Frehenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charles Frehenstraat 2

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Landgraaf

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1553 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Waubach
52% Koopwoningen
1.307 Inwoners per km²

Locatie van Charles Frehenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Charles Frehenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Charles Frehenstraat 2?

De prijsindicatie voor Charles Frehenstraat 2 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Dat komt neer op circa €952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charles Frehenstraat 2 zich tot de wijk Waubach?

Charles Frehenstraat 2 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Waubach. De buurt telt 1.553 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charles Frehenstraat 2?

Charles Frehenstraat 2 is een woonhuis in Waubach, gebouwd in 1779 (247 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Charles Frehenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Charles Frehenstraat 2 heeft 230 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 385 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Waubach ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charles Frehenstraat 2 en wat betekent dat?

Charles Frehenstraat 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-11-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Charles Frehenstraat 2?

Charles Frehenstraat 2 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waubach?

De wijk Waubach in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waubach?

Vanuit Charles Frehenstraat 2 in Waubach bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.