Streetview Charles Frehenstraat 113 Landgraaf

Charles Frehenstraat 113, 6374 EL Landgraaf

48 m² Bouwjaar 1970 Label C

Charles Frehenstraat 113 is een appartement in Landgraaf, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
48 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Charles Frehenstraat 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charles Frehenstraat 113

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Landgraaf

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1553 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Waubach
52% Koopwoningen
1.307 Inwoners per km²

Locatie van Charles Frehenstraat 113

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Charles Frehenstraat 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Charles Frehenstraat 113?

De gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Dat komt neer op circa €4.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charles Frehenstraat 113 zich tot de wijk Waubach?

Charles Frehenstraat 113 is een appartement van 48 m² in de wijk Waubach. De buurt telt 1.553 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charles Frehenstraat 113?

Charles Frehenstraat 113 is een appartement in Waubach, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Charles Frehenstraat 113 vergeleken met de buurt?

Charles Frehenstraat 113 heeft 48 m² woonoppervlakte. In Waubach ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charles Frehenstraat 113 en wat betekent dat?

Charles Frehenstraat 113 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Waubach?

De wijk Waubach in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waubach?

Vanuit Charles Frehenstraat 113 in Waubach bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waubach?

Zorg en onderwijs in de buurt van Charles Frehenstraat 113: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.2 km.