Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 243 m²
- Perceeloppervlakte
- 404 m²
Kantstraat 58 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m² en een perceel van 404 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kantstraat 58
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKantstraat 58 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².
Kantstraat 58 is een woonhuis in Lauradorp, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kantstraat 58 heeft 243 m² woonoppervlakte. Het perceel is 404 m². In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kantstraat 58 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kantstraat 58: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Lauradorp: restaurant (0.8 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Kantstraat 58 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lauradorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.