Vrijstaande woning Knieberglaan 14 Landgraaf

Knieberglaan 14, 6373 XT Landgraaf

337 m² Bouwjaar 1989 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Knieberglaan 14 is een vrijstaande woning in Landgraaf, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 337 m², een perceel van 802 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
337 m²
Perceeloppervlakte
802 m²
Inhoud
1487 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€795.000 tot €895.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Knieberglaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Knieberglaan 14

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1340 Inwoners
610 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
631 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Hoefveld
76% Koopwoningen
1.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Knieberglaan 14

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Knieberglaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Knieberglaan 14?

De prijsindicatie voor Knieberglaan 14 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoefveld is €320.000. Dat komt neer op circa €950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Knieberglaan 14 zich tot de wijk Hoefveld?

Knieberglaan 14 is een vrijstaande woning van 337 m² in de wijk Hoefveld. De buurt telt 631 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Knieberglaan 14?

Knieberglaan 14 is een vrijstaande woning in Hoefveld, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Knieberglaan 14 vergeleken met de buurt?

Knieberglaan 14 heeft 337 m² woonoppervlakte en 1487 m³ inhoud. Het perceel is 802 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Hoefveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Knieberglaan 14 en wat betekent dat?

Knieberglaan 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Knieberglaan 14?

Knieberglaan 14 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoefveld?

De wijk Hoefveld in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefveld?

Vanuit Knieberglaan 14 in Hoefveld bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.