Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 252 m²
- Perceeloppervlakte
- 3295 m²
- Inhoud
- 1095 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Koelweg 37 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m², een perceel van 3295 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koelweg 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoefveld is €320.000. Dat komt neer op circa €1.270 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoelweg 37 is een woonhuis van 252 m² in de wijk Hoefveld. De buurt telt 631 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.982 inwoners per km².
Koelweg 37 is een woonhuis in Hoefveld, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Koelweg 37 heeft 252 m² woonoppervlakte en 1095 m³ inhoud. Het perceel is 3295 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Hoefveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koelweg 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.6 kg/jaar.
Koelweg 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Hoefveld in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Koelweg 37 in Hoefveld bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koelweg 37: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.