Streetview Jacobus de Waalstraat 41 Lamswaarde

Jacobus de Waalstraat 41, 4586 AD Lamswaarde

673 m² Bouwjaar 1926 8 kamers 3 slaapkamers Label C

Jacobus de Waalstraat 41 is een woonhuis in Lamswaarde, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 673 m², een perceel van 5890 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
673 m²
Perceeloppervlakte
5890 m²
Inhoud
3627 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Jacobus de Waalstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacobus de Waalstraat 41

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lamswaarde

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.2 km
Vervoer

Treinstation

48.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

5.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Lamswaarde

475 Inwoners
215 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
224 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Kern Lamswaarde
80% Koopwoningen
2.202 Inwoners per km²

Locatie van Jacobus de Waalstraat 41

Vergelijkbare woningen in Lamswaarde

Veelgestelde vragen over Jacobus de Waalstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacobus de Waalstraat 41?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Lamswaarde is €255.000. Dat komt neer op circa €379 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacobus de Waalstraat 41 zich tot de wijk Kern Lamswaarde?

Jacobus de Waalstraat 41 is een woonhuis van 673 m² in de wijk Kern Lamswaarde. De buurt telt 224 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacobus de Waalstraat 41?

Jacobus de Waalstraat 41 is een woonhuis in Kern Lamswaarde, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacobus de Waalstraat 41 vergeleken met de buurt?

Jacobus de Waalstraat 41 heeft 673 m² woonoppervlakte en 3627 m³ inhoud. Het perceel is 5890 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 84 m² per kamer. In Kern Lamswaarde ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacobus de Waalstraat 41 en wat betekent dat?

Jacobus de Waalstraat 41 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 50.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacobus de Waalstraat 41?

Jacobus de Waalstraat 41 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Lamswaarde?

De wijk Kern Lamswaarde in Lamswaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Lamswaarde?