Streetview Bloemendaalse Zeedijk 69 Lage Zwaluwe

Bloemendaalse Zeedijk 69, 4926 PE Lage Zwaluwe

381 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 2 slaapkamers

Bloemendaalse Zeedijk 69 is een woonhuis in Lage Zwaluwe, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 381 m², een perceel van 6006 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
381 m²
Perceeloppervlakte
6006 m²
Inhoud
872 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bloemendaalse Zeedijk 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Lage Zwaluwe

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

15.3 km

Buurtinformatie in Lage Zwaluwe

175 Inwoners
80 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
74 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Blauwe Sluis
96% Koopwoningen
788 Inwoners per km²

Locatie van Bloemendaalse Zeedijk 69

Vergelijkbare woningen in Lage Zwaluwe

Veelgestelde vragen over Bloemendaalse Zeedijk 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemendaalse Zeedijk 69?

De prijsindicatie voor Bloemendaalse Zeedijk 69 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Blauwe Sluis is €463.000. Dat komt neer op circa €1.215 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemendaalse Zeedijk 69 zich tot de wijk Blauwe Sluis?

Bloemendaalse Zeedijk 69 is een woonhuis van 381 m² in de wijk Blauwe Sluis. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 788 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemendaalse Zeedijk 69?

Bloemendaalse Zeedijk 69 is een woonhuis in Blauwe Sluis, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bloemendaalse Zeedijk 69 vergeleken met de buurt?

Bloemendaalse Zeedijk 69 heeft 381 m² woonoppervlakte en 872 m³ inhoud. Het perceel is 6006 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 95 m² per kamer. In Blauwe Sluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Bloemendaalse Zeedijk 69?

Bloemendaalse Zeedijk 69 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Blauwe Sluis?

De wijk Blauwe Sluis in Lage Zwaluwe (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blauwe Sluis?

Vanuit Bloemendaalse Zeedijk 69 in Blauwe Sluis bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 4.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blauwe Sluis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemendaalse Zeedijk 69: ziekenhuis op 16.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 8.8 km.