2-onder-1-kapwoning Bethesdahof 18 Laag-Soeren

Bethesdahof 18, 6957 AM Laag-Soeren

158 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bethesdahof 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Laag-Soeren, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 339 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
339 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bethesdahof 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bethesdahof 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.77
CO₂-emissie
3474.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (200.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Laag-Soeren

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Laag-Soeren

840 Inwoners
375 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Laag-Soeren
76% Koopwoningen
798 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bethesdahof 18

Vergelijkbare woningen in Laag-Soeren

Veelgestelde vragen over Bethesdahof 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Bethesdahof 18?

De prijsindicatie voor Bethesdahof 18 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Laag-Soeren is €442.000. Dat komt neer op circa €2.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bethesdahof 18 zich tot de wijk Laag-Soeren?

Bethesdahof 18 is een 2-onder-1-kapwoning van 158 m² in de wijk Laag-Soeren. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 798 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bethesdahof 18?

Bethesdahof 18 is een 2-onder-1-kapwoning in Laag-Soeren, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bethesdahof 18 vergeleken met de buurt?

Bethesdahof 18 heeft 158 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 339 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Laag-Soeren ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bethesdahof 18 en wat betekent dat?

Bethesdahof 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3474.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bethesdahof 18?

Bethesdahof 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 200 m².

Hoe is de woningmarkt in Laag-Soeren?

De wijk Laag-Soeren in Laag-Soeren (Gelderland) kenmerkt zich door 840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laag-Soeren?

Vanuit Bethesdahof 18 in Laag-Soeren bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.