Streetview Hulsterweg 70 Kuitaart

Hulsterweg 70, 4584 LJ Kuitaart

219 m² Bouwjaar 2002

Hulsterweg 70 is een woonhuis in Kuitaart, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 1669 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
1669 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hulsterweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kuitaart

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

47.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Kuitaart

115 Inwoners
55 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
55 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Kern Kuitaart
91% Koopwoningen
445 Inwoners per km²

Locatie van Hulsterweg 70

Vergelijkbare woningen in Kuitaart

Veelgestelde vragen over Hulsterweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Hulsterweg 70?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Kuitaart is €285.000. Dat komt neer op circa €1.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hulsterweg 70 zich tot de wijk Kern Kuitaart?

Hulsterweg 70 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Kern Kuitaart. De buurt telt 55 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 445 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hulsterweg 70?

Hulsterweg 70 is een woonhuis in Kern Kuitaart, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hulsterweg 70 vergeleken met de buurt?

Hulsterweg 70 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1669 m². In Kern Kuitaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Kuitaart?

De wijk Kern Kuitaart in Kuitaart (Zeeland) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Kuitaart?

Vanuit Hulsterweg 70 in Kern Kuitaart bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 47.4 km, snelwegoprit op 0.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Kuitaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hulsterweg 70: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 7.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Kuitaart?

Recreatie nabij Kern Kuitaart: restaurant (2 km), cafe (2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hulsterweg 70?

Een woningrapport voor Hulsterweg 70 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Kuitaart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.