Vrijstaande woning Henric de Cranestraat 147 Kuinre

Henric de Cranestraat 147, 8374 KN Kuinre

100 m² Bouwjaar 1950 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Henric de Cranestraat 147 is een vrijstaande woning in Kuinre, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
358 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Henric de Cranestraat 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henric de Cranestraat 147

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
258.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
553.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
109 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kuinre

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

16.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

22.7 km

Buurtinformatie in Kuinre

780 Inwoners
360 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
355 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Kuinre
86% Koopwoningen
1.939 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henric de Cranestraat 147

Vergelijkbare woningen in Kuinre

Veelgestelde vragen over Henric de Cranestraat 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Henric de Cranestraat 147?

De prijsindicatie voor Henric de Cranestraat 147 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Kuinre is €257.000. Dat komt neer op circa €2.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henric de Cranestraat 147 zich tot de wijk Kuinre?

Henric de Cranestraat 147 is een vrijstaande woning van 100 m² in de wijk Kuinre. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.939 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henric de Cranestraat 147?

Henric de Cranestraat 147 is een vrijstaande woning in Kuinre, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Henric de Cranestraat 147 vergeleken met de buurt?

Henric de Cranestraat 147 heeft 100 m² woonoppervlakte en 358 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kuinre ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henric de Cranestraat 147 en wat betekent dat?

Henric de Cranestraat 147 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-04-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 109 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henric de Cranestraat 147?

Henric de Cranestraat 147 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kuinre?

De wijk Kuinre in Kuinre (Overijssel) kenmerkt zich door 780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kuinre?

Vanuit Henric de Cranestraat 147 in Kuinre bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.