Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 455 m²
- Perceeloppervlakte
- 8381 m²
- Inhoud
- 1600 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Kudelstaartseweg 160 is een woonhuis in Kudelstaart, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 455 m², een perceel van 8381 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kudelstaartseweg 160
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
10.1 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
10.6 kmDe prijsindicatie voor Kudelstaartseweg 160 ligt rond €2.695.000 tot €2.945.000. De gemiddelde woningwaarde in Kudelstaart is €453.000. Dat komt neer op circa €996 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKudelstaartseweg 160 is een woonhuis van 455 m² in de wijk Kudelstaart. De buurt telt 3.818 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.122 inwoners per km².
Kudelstaartseweg 160 is een woonhuis in Kudelstaart, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kudelstaartseweg 160 heeft 455 m² woonoppervlakte en 1600 m³ inhoud. Het perceel is 8381 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 76 m² per kamer. In Kudelstaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kudelstaartseweg 160 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Kudelstaartseweg 160 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kudelstaart in Kudelstaart (Noord-Holland) kenmerkt zich door 9.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kudelstaartseweg 160 in Kudelstaart bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kudelstaartseweg 160: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.8 km.