Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 2306 m²
Kersenweg 1 A is een woonhuis in Kruiningen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 2306 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kersenweg 1 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
6.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
12.8 kmRestaurant
1.7 kmCafé
7.6 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
15.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kruiningen is €436.000. Dat komt neer op circa €2.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKersenweg 1 A is een woonhuis van 186 m² in de wijk Verspreide huizen Kruiningen. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 32 inwoners per km².
Kersenweg 1 A is een woonhuis in Verspreide huizen Kruiningen, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kersenweg 1 A heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2306 m². In Verspreide huizen Kruiningen ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kersenweg 1 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Verspreide huizen Kruiningen in Kruiningen (Zeeland) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Kersenweg 1 A in Verspreide huizen Kruiningen bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kersenweg 1 A: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 6.4 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Kruiningen: restaurant (1.7 km), cafe (7.6 km).