Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Schonewal 22 Kruiningen

Schonewal 22, 4416 HB Kruiningen

119 m² Bouwjaar 2010 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schonewal 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kruiningen, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 251 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
448 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Schonewal 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schonewal 22

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

8.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

16.3 km

Buurtinformatie in Kruiningen

750 Inwoners
260 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
259 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Kruiningen - Kruseveer
92% Koopwoningen
2.531 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schonewal 22

Vergelijkbare woningen in Kruiningen

Veelgestelde vragen over Schonewal 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Schonewal 22?

De prijsindicatie voor Schonewal 22 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruiningen - Kruseveer is €429.000. Dat komt neer op circa €3.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schonewal 22 zich tot de wijk Kruiningen - Kruseveer?

Schonewal 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Kruiningen - Kruseveer. De buurt telt 259 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.531 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schonewal 22?

Schonewal 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kruiningen - Kruseveer, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schonewal 22 vergeleken met de buurt?

Schonewal 22 heeft 119 m² woonoppervlakte en 448 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kruiningen - Kruseveer ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schonewal 22 en wat betekent dat?

Schonewal 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schonewal 22?

Schonewal 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Kruiningen - Kruseveer?

De wijk Kruiningen - Kruseveer in Kruiningen (Zeeland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruiningen - Kruseveer?

Vanuit Schonewal 22 in Kruiningen - Kruseveer bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.