Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Albert Schweitzerstraat 5 Kruiningen

Albert Schweitzerstraat 5, 4416 CW Kruiningen

109 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Albert Schweitzerstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kruiningen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 176 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
176 m²
Inhoud
393 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Albert Schweitzerstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Schweitzerstraat 5

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
168.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.9%
CO₂-emissie
32.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kruiningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

7.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.9 km

Buurtinformatie in Kruiningen

1770 Inwoners
635 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Kruiningen - Zandweg
70% Koopwoningen
4.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albert Schweitzerstraat 5

Vergelijkbare woningen in Kruiningen

Veelgestelde vragen over Albert Schweitzerstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Schweitzerstraat 5?

De prijsindicatie voor Albert Schweitzerstraat 5 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruiningen - Zandweg is €278.000. Dat komt neer op circa €2.550 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Schweitzerstraat 5 zich tot de wijk Kruiningen - Zandweg?

Albert Schweitzerstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 109 m² in de wijk Kruiningen - Zandweg. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Schweitzerstraat 5?

Albert Schweitzerstraat 5 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kruiningen - Zandweg, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Albert Schweitzerstraat 5 vergeleken met de buurt?

Albert Schweitzerstraat 5 heeft 109 m² woonoppervlakte en 393 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kruiningen - Zandweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Schweitzerstraat 5 en wat betekent dat?

Albert Schweitzerstraat 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albert Schweitzerstraat 5?

Albert Schweitzerstraat 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kruiningen - Zandweg?

De wijk Kruiningen - Zandweg in Kruiningen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.