Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 341 m²
Langeviele 43 is een appartement in Kruiningen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 341 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langeviele 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
12.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
7.5 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
15.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kruiningen - Kern is €226.000. Dat komt neer op circa €663 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangeviele 43 is een appartement van 341 m² in de wijk Kruiningen - Kern. De buurt telt 864 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².
Langeviele 43 is een appartement in Kruiningen - Kern, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Langeviele 43 heeft 341 m² woonoppervlakte. In Kruiningen - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Langeviele 43 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-01-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 90.44 kg/jaar.
De wijk Kruiningen - Kern in Kruiningen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Langeviele 43 in Kruiningen - Kern bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langeviele 43: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 6 km.
Recreatie nabij Kruiningen - Kern: restaurant (0.3 km), cafe (7.5 km).