Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1940
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 890 m²
- Kamers
- 3
Rijksweg 3 is een woonhuis in Kruiningen, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 890 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
12.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
7.5 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
15.1 kmDe prijsindicatie voor Rijksweg 3 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruiningen - Kern is €226.000. Dat komt neer op circa €2.330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksweg 3 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Kruiningen - Kern. De buurt telt 864 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.623 inwoners per km².
Rijksweg 3 is een woonhuis in Kruiningen - Kern, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksweg 3 heeft 97 m² woonoppervlakte. Het perceel is 890 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kruiningen - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijksweg 3 heeft 3 kamers.
De wijk Kruiningen - Kern in Kruiningen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Rijksweg 3 in Kruiningen - Kern bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksweg 3: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 6 km.
Recreatie nabij Kruiningen - Kern: restaurant (0.3 km), cafe (7.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €225.000 tot €275.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kruiningen - Kern is €226.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.