Tussenwoning Tritonlaan 13 Krommenie

Tritonlaan 13, 1562 ZN Krommenie

131 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Tritonlaan 13 is een tussenwoning in Krommenie, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 156 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
467 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tritonlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tritonlaan 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
128.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Krommenie

3020 Inwoners
1405 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Zuiderham
37% Koopwoningen
3.884 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tritonlaan 13

Vergelijkbare woningen in Krommenie

Veelgestelde vragen over Tritonlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Tritonlaan 13?

De prijsindicatie voor Tritonlaan 13 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderham is €379.000. Dat komt neer op circa €2.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tritonlaan 13 zich tot de wijk Zuiderham?

Tritonlaan 13 is een tussenwoning van 131 m² in de wijk Zuiderham. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tritonlaan 13?

Tritonlaan 13 is een tussenwoning in Zuiderham, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tritonlaan 13 vergeleken met de buurt?

Tritonlaan 13 heeft 131 m² woonoppervlakte en 467 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zuiderham ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tritonlaan 13 en wat betekent dat?

Tritonlaan 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tritonlaan 13?

Tritonlaan 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiderham?

De wijk Zuiderham in Krommenie (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderham?

Vanuit Tritonlaan 13 in Zuiderham bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.