Streetview Uranuslaan 64 Krommenie

Uranuslaan 64, 1562 XB Krommenie

129 m² Bouwjaar 1974

Uranuslaan 64 is een woonhuis in Krommenie, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 108 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
108 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Uranuslaan 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Krommenie

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Krommenie

3020 Inwoners
1405 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Zuiderham
37% Koopwoningen
3.884 Inwoners per km²

Locatie van Uranuslaan 64

Vergelijkbare woningen in Krommenie

Veelgestelde vragen over Uranuslaan 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Uranuslaan 64?

De prijsindicatie voor Uranuslaan 64 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderham is €379.000. Dat komt neer op circa €2.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uranuslaan 64 zich tot de wijk Zuiderham?

Uranuslaan 64 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Zuiderham. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uranuslaan 64?

Uranuslaan 64 is een woonhuis in Zuiderham, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Uranuslaan 64 vergeleken met de buurt?

Uranuslaan 64 heeft 129 m² woonoppervlakte. Het perceel is 108 m². In Zuiderham ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderham?

De wijk Zuiderham in Krommenie (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderham?

Vanuit Uranuslaan 64 in Zuiderham bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiderham?

Zorg en onderwijs in de buurt van Uranuslaan 64: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zuiderham?

Recreatie nabij Zuiderham: restaurant (1 km), cafe (1.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Uranuslaan 64?

De prijsindicatie ligt rond €115.000 tot €140.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Zuiderham is €379.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.