Vrijstaande woning Jupiterstraat 58 Krommenie

Jupiterstraat 58, 1562 WS Krommenie

174 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Jupiterstraat 58 is een vrijstaande woning in Krommenie, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 1156 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
1156 m²
Inhoud
803 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€980.000 tot €1.230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jupiterstraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jupiterstraat 58

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
205.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.9%
CO₂-emissie
45.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krommenie

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Krommenie

3020 Inwoners
1405 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Zuiderham
37% Koopwoningen
3.884 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jupiterstraat 58

Vergelijkbare woningen in Krommenie

Veelgestelde vragen over Jupiterstraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Jupiterstraat 58?

De prijsindicatie voor Jupiterstraat 58 ligt rond €980.000 tot €1.230.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderham is €379.000. Dat komt neer op circa €2.178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jupiterstraat 58 zich tot de wijk Zuiderham?

Jupiterstraat 58 is een vrijstaande woning van 174 m² in de wijk Zuiderham. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jupiterstraat 58?

Jupiterstraat 58 is een vrijstaande woning in Zuiderham, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jupiterstraat 58 vergeleken met de buurt?

Jupiterstraat 58 heeft 174 m² woonoppervlakte en 803 m³ inhoud. Het perceel is 1156 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Zuiderham ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jupiterstraat 58 en wat betekent dat?

Jupiterstraat 58 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jupiterstraat 58?

Jupiterstraat 58 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderham?

De wijk Zuiderham in Krommenie (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderham?

Vanuit Jupiterstraat 58 in Zuiderham bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.