Streetview Elzenhaantje 23 Krommenie

Elzenhaantje 23, 1562 LZ Krommenie

224 m² Bouwjaar 2001 Label B

Elzenhaantje 23 is een woonhuis in Krommenie, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m² en een perceel van 298 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
298 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Elzenhaantje 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elzenhaantje 23

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krommenie

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Krommenie

2255 Inwoners
815 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Willis
88% Koopwoningen
7.992 Inwoners per km²

Locatie van Elzenhaantje 23

Vergelijkbare woningen in Krommenie

Veelgestelde vragen over Elzenhaantje 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Elzenhaantje 23?

De prijsindicatie voor Elzenhaantje 23 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Willis is €514.000. Dat komt neer op circa €2.295 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elzenhaantje 23 zich tot de wijk Willis?

Elzenhaantje 23 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Willis. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elzenhaantje 23?

Elzenhaantje 23 is een woonhuis in Willis, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Elzenhaantje 23 vergeleken met de buurt?

Elzenhaantje 23 heeft 224 m² woonoppervlakte. Het perceel is 298 m². In Willis ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elzenhaantje 23 en wat betekent dat?

Elzenhaantje 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Willis?

De wijk Willis in Krommenie (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willis?

Vanuit Elzenhaantje 23 in Willis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Willis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Elzenhaantje 23: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.3 km.