Eengezinswoning, tussenwoning Sigarenmaker 18 Krommenie

Sigarenmaker 18, 1562 LP Krommenie

128 m² Bouwjaar 2001 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Sigarenmaker 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Krommenie, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 128 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sigarenmaker 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sigarenmaker 18

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Krommenie

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Krommenie

2255 Inwoners
815 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Willis
88% Koopwoningen
7.992 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sigarenmaker 18

Vergelijkbare woningen in Krommenie

Veelgestelde vragen over Sigarenmaker 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Sigarenmaker 18?

De prijsindicatie voor Sigarenmaker 18 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Willis is €514.000. Dat komt neer op circa €4.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sigarenmaker 18 zich tot de wijk Willis?

Sigarenmaker 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 128 m² in de wijk Willis. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sigarenmaker 18?

Sigarenmaker 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Willis, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sigarenmaker 18 vergeleken met de buurt?

Sigarenmaker 18 heeft 128 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Willis ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sigarenmaker 18 en wat betekent dat?

Sigarenmaker 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sigarenmaker 18?

Sigarenmaker 18 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Willis?

De wijk Willis in Krommenie (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willis?

Vanuit Sigarenmaker 18 in Willis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2 km.