Eengezinswoning, tussenwoning Atalanta 46 Krommenie

Atalanta 46, 1562 LD Krommenie

124 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Atalanta 46 is een eengezinswoning, tussenwoning in Krommenie, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 96 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
96 m²
Inhoud
431 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Atalanta 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Atalanta 46

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (11.0 m²)

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Krommenie

2255 Inwoners
815 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Willis
88% Koopwoningen
7.992 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Atalanta 46

Vergelijkbare woningen in Krommenie

Veelgestelde vragen over Atalanta 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Atalanta 46?

De prijsindicatie voor Atalanta 46 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Willis is €514.000. Dat komt neer op circa €4.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Atalanta 46 zich tot de wijk Willis?

Atalanta 46 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk Willis. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Atalanta 46?

Atalanta 46 is een eengezinswoning, tussenwoning in Willis, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Atalanta 46 vergeleken met de buurt?

Atalanta 46 heeft 124 m² woonoppervlakte en 431 m³ inhoud. Het perceel is 96 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Willis ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Atalanta 46 en wat betekent dat?

Atalanta 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Atalanta 46?

Atalanta 46 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 11 m².

Hoe is de woningmarkt in Willis?

De wijk Willis in Krommenie (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willis?

Vanuit Atalanta 46 in Willis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2 km.