Streetview Serpeling 17 Krommenie

Serpeling 17, 1562 KT Krommenie

110 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Serpeling 17 is een woonhuis in Krommenie, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €514.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Serpeling 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Serpeling 17

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krommenie

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Krommenie

2255 Inwoners
815 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€514.000 Gem. woningwaarde Willis
88% Koopwoningen
7.992 Inwoners per km²

Locatie van Serpeling 17

Vergelijkbare woningen in Krommenie

Veelgestelde vragen over Serpeling 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Serpeling 17?

De prijsindicatie voor Serpeling 17 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Willis is €514.000. Dat komt neer op circa €4.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Serpeling 17 zich tot de wijk Willis?

Serpeling 17 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Willis. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Serpeling 17?

Serpeling 17 is een woonhuis in Willis, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Serpeling 17 vergeleken met de buurt?

Serpeling 17 heeft 110 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Willis ligt de gemiddelde woningwaarde op €514.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Serpeling 17 en wat betekent dat?

Serpeling 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Serpeling 17?

Serpeling 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Willis?

De wijk Willis in Krommenie (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €514.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willis?

Vanuit Serpeling 17 in Willis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2 km.