Eengezinswoning, tussenwoning Boterbloemstraat 5 Krimpen aan de Lek

Boterbloemstraat 5, 2931 TA Krimpen aan de Lek

120 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Boterbloemstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Boterbloemstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boterbloemstraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.2%
CO₂-emissie
24.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (59.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

1605 Inwoners
685 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
697 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Binnen Krimpen
57% Koopwoningen
7.261 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boterbloemstraat 5

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Boterbloemstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Boterbloemstraat 5?

De prijsindicatie voor Boterbloemstraat 5 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnen Krimpen is €326.000. Dat komt neer op circa €2.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boterbloemstraat 5 zich tot de wijk Binnen Krimpen?

Boterbloemstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Binnen Krimpen. De buurt telt 697 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.261 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boterbloemstraat 5?

Boterbloemstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Binnen Krimpen, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Boterbloemstraat 5 vergeleken met de buurt?

Boterbloemstraat 5 heeft 120 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Binnen Krimpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boterbloemstraat 5 en wat betekent dat?

Boterbloemstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boterbloemstraat 5?

Boterbloemstraat 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnen Krimpen?

De wijk Binnen Krimpen in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnen Krimpen?