Vrijstaande woning Breekade 16 E Krimpen aan de Lek

Breekade 16 E, 2931 LB Krimpen aan de Lek

278 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Breekade 16 E is een vrijstaande woning in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m², een perceel van 2315 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
278 m²
Perceeloppervlakte
2315 m²
Inhoud
986 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.645.000 tot €1.895.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, by_water, sheltered_position, in_green_area, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Breekade 16 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Breekade 16 E

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

305 Inwoners
130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
135 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Krimpen-Oost
93% Koopwoningen
583 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Breekade 16 E

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Breekade 16 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Breekade 16 E?

De prijsindicatie voor Breekade 16 E ligt rond €1.645.000 tot €1.895.000. De gemiddelde woningwaarde in Krimpen-Oost is €580.000. Dat komt neer op circa €2.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Breekade 16 E zich tot de wijk Krimpen-Oost?

Breekade 16 E is een vrijstaande woning van 278 m² in de wijk Krimpen-Oost. De buurt telt 135 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 583 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Breekade 16 E?

Breekade 16 E is een vrijstaande woning in Krimpen-Oost, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Breekade 16 E vergeleken met de buurt?

Breekade 16 E heeft 278 m² woonoppervlakte en 986 m³ inhoud. Het perceel is 2315 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Krimpen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Breekade 16 E en wat betekent dat?

Breekade 16 E heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Breekade 16 E?

Breekade 16 E heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Krimpen-Oost?

De wijk Krimpen-Oost in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krimpen-Oost?

Vanuit Breekade 16 E in Krimpen-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.