Streetview Schuwacht 352 Krimpen aan de Lek

Schuwacht 352, 2931 BB Krimpen aan de Lek

200 m² Bouwjaar 1990

Schuwacht 352 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 904 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
904 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schuwacht 352

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

305 Inwoners
130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
135 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Krimpen-Oost
93% Koopwoningen
583 Inwoners per km²

Locatie van Schuwacht 352

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Schuwacht 352

Wat is de geschatte woningwaarde van Schuwacht 352?

De prijsindicatie voor Schuwacht 352 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Krimpen-Oost is €580.000. Dat komt neer op circa €2.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schuwacht 352 zich tot de wijk Krimpen-Oost?

Schuwacht 352 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Krimpen-Oost. De buurt telt 135 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 583 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schuwacht 352?

Schuwacht 352 is een woonhuis in Krimpen-Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schuwacht 352 vergeleken met de buurt?

Schuwacht 352 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 904 m². In Krimpen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Krimpen-Oost?

De wijk Krimpen-Oost in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krimpen-Oost?

Vanuit Schuwacht 352 in Krimpen-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Krimpen-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schuwacht 352: ziekenhuis op 5.8 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Krimpen-Oost?

Recreatie nabij Krimpen-Oost: restaurant (1.7 km), cafe (1.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Schuwacht 352?