Streetview Ooster Lekdijk 57 Krimpen aan de Lek

Ooster Lekdijk 57, 2931 AM Krimpen aan de Lek

172 m² Bouwjaar 1925 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Ooster Lekdijk 57 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 2155 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
2155 m²
Inhoud
934 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ooster Lekdijk 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ooster Lekdijk 57

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
141.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.5%
CO₂-emissie
35.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

305 Inwoners
130 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
135 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde Krimpen-Oost
93% Koopwoningen
583 Inwoners per km²

Locatie van Ooster Lekdijk 57

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Ooster Lekdijk 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Ooster Lekdijk 57?

De prijsindicatie voor Ooster Lekdijk 57 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Krimpen-Oost is €580.000. Dat komt neer op circa €3.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ooster Lekdijk 57 zich tot de wijk Krimpen-Oost?

Ooster Lekdijk 57 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Krimpen-Oost. De buurt telt 135 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 583 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ooster Lekdijk 57?

Ooster Lekdijk 57 is een woonhuis in Krimpen-Oost, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ooster Lekdijk 57 vergeleken met de buurt?

Ooster Lekdijk 57 heeft 172 m² woonoppervlakte en 934 m³ inhoud. Het perceel is 2155 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Krimpen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ooster Lekdijk 57 en wat betekent dat?

Ooster Lekdijk 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 35.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ooster Lekdijk 57?

Ooster Lekdijk 57 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Krimpen-Oost?

De wijk Krimpen-Oost in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krimpen-Oost?

Vanuit Ooster Lekdijk 57 in Krimpen-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.