Vrijstaande woning (dijkwoning) Middelland 46 Krimpen aan de Lek

Middelland 46, 2931 AL Krimpen aan de Lek

160 m² Bouwjaar 1925 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Middelland 46 is een vrijstaande woning (dijkwoning) in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 1074 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
1074 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Middelland 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middelland 46

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.6%
CO₂-emissie
38.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garage
Carport, inpandig en vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
6 auto(s)

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

425 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
161 Woningvoorraad
€469.000 Gem. woningwaarde Lekdijk
92% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Middelland 46

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Middelland 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelland 46?

De prijsindicatie voor Middelland 46 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Lekdijk is €469.000. Dat komt neer op circa €2.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelland 46 zich tot de wijk Lekdijk?

Middelland 46 is een vrijstaande woning (dijkwoning) van 160 m² in de wijk Lekdijk. De buurt telt 161 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelland 46?

Middelland 46 is een vrijstaande woning (dijkwoning) in Lekdijk, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Middelland 46 vergeleken met de buurt?

Middelland 46 heeft 160 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 1074 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Lekdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middelland 46 en wat betekent dat?

Middelland 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Middelland 46?

Middelland 46 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Lekdijk?

De wijk Lekdijk in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lekdijk?

Vanuit Middelland 46 in Lekdijk bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.