Streetview Middelland 42 Krimpen aan de Lek

Middelland 42, 2931 AL Krimpen aan de Lek

516 m² Bouwjaar 1851 10 kamers 7 slaapkamers Label A

Middelland 42 is een woonhuis in Krimpen aan de Lek, gebouwd in 1851. De woning heeft een woonoppervlakte van 516 m², een perceel van 810 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1851
Woonoppervlakte
516 m²
Perceeloppervlakte
810 m²
Inhoud
1808 m³
Kamers
10
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Middelland 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middelland 42

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
149.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krimpen aan de Lek

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Krimpen aan de Lek

425 Inwoners
170 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
161 Woningvoorraad
€469.000 Gem. woningwaarde Lekdijk
92% Koopwoningen
441 Inwoners per km²

Locatie van Middelland 42

Vergelijkbare woningen in Krimpen aan de Lek

Veelgestelde vragen over Middelland 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelland 42?

De gemiddelde woningwaarde in Lekdijk is €469.000. Dat komt neer op circa €909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelland 42 zich tot de wijk Lekdijk?

Middelland 42 is een woonhuis van 516 m² in de wijk Lekdijk. De buurt telt 161 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 441 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelland 42?

Middelland 42 is een woonhuis in Lekdijk, gebouwd in 1851 (175 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Middelland 42 vergeleken met de buurt?

Middelland 42 heeft 516 m² woonoppervlakte en 1808 m³ inhoud. Het perceel is 810 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Lekdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middelland 42 en wat betekent dat?

Middelland 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 37.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Middelland 42?

Middelland 42 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lekdijk?

De wijk Lekdijk in Krimpen aan de Lek (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lekdijk?

Vanuit Middelland 42 in Lekdijk bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.