Eengezinswoning, tussenwoning Landbouwstraat 12 Kreileroord

Landbouwstraat 12, 1773 AA Kreileroord

137 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Landbouwstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kreileroord, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 225 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
427 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Landbouwstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landbouwstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (107.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

5.4 km
Gezondheid

Huisarts

5.6 km
Vervoer

Treinstation

21.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

5.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

23.8 km
Horeca

Restaurant

5.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Kreileroord

595 Inwoners
255 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
237 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Kreileroord
85% Koopwoningen
3.333 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landbouwstraat 12

Vergelijkbare woningen in Kreileroord

Veelgestelde vragen over Landbouwstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Landbouwstraat 12?

De prijsindicatie voor Landbouwstraat 12 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Kreileroord is €223.000. Dat komt neer op circa €1.628 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landbouwstraat 12 zich tot de wijk Kreileroord?

Landbouwstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 137 m² in de wijk Kreileroord. De buurt telt 237 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landbouwstraat 12?

Landbouwstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kreileroord, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Landbouwstraat 12 vergeleken met de buurt?

Landbouwstraat 12 heeft 137 m² woonoppervlakte en 427 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kreileroord ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landbouwstraat 12 en wat betekent dat?

Landbouwstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landbouwstraat 12?

Landbouwstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 107 m².

Hoe is de woningmarkt in Kreileroord?

De wijk Kreileroord in Kreileroord (Noord-Holland) kenmerkt zich door 595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kreileroord?

Vanuit Landbouwstraat 12 in Kreileroord bereik je: supermarkt op 5.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 21.4 km, snelwegoprit op 4.1 km.