Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
Gentmansdijk 5 is een woonhuis in Krabbendijke, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 735 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gentmansdijk 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
17.9 kmRestaurant
1.5 kmCafé
6.5 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
20.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Krabbendijke is €347.000. Dat komt neer op circa €1.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGentmansdijk 5 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Verspreide huizen Krabbendijke. De buurt telt 62 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².
Gentmansdijk 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Krabbendijke, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Gentmansdijk 5 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 735 m². In Verspreide huizen Krabbendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Krabbendijke in Krabbendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Gentmansdijk 5 in Verspreide huizen Krabbendijke bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gentmansdijk 5: ziekenhuis op 17.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Krabbendijke: restaurant (1.5 km), cafe (6.5 km).
Een woningrapport voor Gentmansdijk 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Krabbendijke. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2014, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.