Streetview Kerkpolder 19 Krabbendijke

Kerkpolder 19, 4413 GA Krabbendijke

105 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kerkpolder 19 is een woonhuis in Krabbendijke, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 222 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kerkpolder 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkpolder 19

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
96.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krabbendijke

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

19 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

20.9 km

Buurtinformatie in Krabbendijke

810 Inwoners
280 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
285 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Krabbendijke - Oostpolder
99% Koopwoningen
2.591 Inwoners per km²

Locatie van Kerkpolder 19

Vergelijkbare woningen in Krabbendijke

Veelgestelde vragen over Kerkpolder 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkpolder 19?

De gemiddelde woningwaarde in Krabbendijke - Oostpolder is €301.000. Dat komt neer op circa €2.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkpolder 19 zich tot de wijk Krabbendijke - Oostpolder?

Kerkpolder 19 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Krabbendijke - Oostpolder. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkpolder 19?

Kerkpolder 19 is een woonhuis in Krabbendijke - Oostpolder, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkpolder 19 vergeleken met de buurt?

Kerkpolder 19 heeft 105 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Krabbendijke - Oostpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkpolder 19 en wat betekent dat?

Kerkpolder 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-06-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkpolder 19?

Kerkpolder 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Krabbendijke - Oostpolder?

De wijk Krabbendijke - Oostpolder in Krabbendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krabbendijke - Oostpolder?

Vanuit Kerkpolder 19 in Krabbendijke - Oostpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.