Streetview Kraaierstraat 2 Krabbendijke

Kraaierstraat 2, 4413 CW Krabbendijke

118 m² Bouwjaar 1978 Label B

Kraaierstraat 2 is een woonhuis in Krabbendijke, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en een perceel van 402 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
402 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kraaierstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kraaierstraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krabbendijke

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.4 km
Cultuur

Bioscoop

20.7 km

Buurtinformatie in Krabbendijke

2030 Inwoners
795 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
850 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Krabbendijke - Kern
65% Koopwoningen
4.073 Inwoners per km²

Locatie van Kraaierstraat 2

Vergelijkbare woningen in Krabbendijke

Veelgestelde vragen over Kraaierstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kraaierstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Krabbendijke - Kern is €227.000. Dat komt neer op circa €1.924 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kraaierstraat 2 zich tot de wijk Krabbendijke - Kern?

Kraaierstraat 2 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Krabbendijke - Kern. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.073 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kraaierstraat 2?

Kraaierstraat 2 is een woonhuis in Krabbendijke - Kern, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kraaierstraat 2 vergeleken met de buurt?

Kraaierstraat 2 heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 402 m². In Krabbendijke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kraaierstraat 2 en wat betekent dat?

Kraaierstraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Krabbendijke - Kern?

De wijk Krabbendijke - Kern in Krabbendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krabbendijke - Kern?

Vanuit Kraaierstraat 2 in Krabbendijke - Kern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Krabbendijke - Kern?