Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 381 m²
Spoorlaan 30 is een woonhuis in Krabbendijke, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 381 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spoorlaan 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
18.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
5.5 kmBibliotheek
6.4 kmBioscoop
20.7 kmDe prijsindicatie voor Spoorlaan 30 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Krabbendijke - Kern is €227.000. Dat komt neer op circa €1.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpoorlaan 30 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Krabbendijke - Kern. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.073 inwoners per km².
Spoorlaan 30 is een woonhuis in Krabbendijke - Kern, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Spoorlaan 30 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 381 m². In Krabbendijke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Krabbendijke - Kern in Krabbendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Spoorlaan 30 in Krabbendijke - Kern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spoorlaan 30: ziekenhuis op 18.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Krabbendijke - Kern: restaurant (0.4 km), cafe (5.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €215.000 tot €265.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Krabbendijke - Kern is €227.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.