2-onder-1-kapwoning Noordweg 62 Krabbendijke

Noordweg 62, 4413 AD Krabbendijke

83 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 4 slaapkamers Label D

Noordweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning in Krabbendijke, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 250 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
317 m³
Kamers
4
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Noordweg 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordweg 62

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Krabbendijke

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.4 km
Cultuur

Bioscoop

20.7 km

Buurtinformatie in Krabbendijke

2030 Inwoners
795 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
850 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Krabbendijke - Kern
65% Koopwoningen
4.073 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordweg 62

Vergelijkbare woningen in Krabbendijke

Veelgestelde vragen over Noordweg 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordweg 62?

De prijsindicatie voor Noordweg 62 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Krabbendijke - Kern is €227.000. Dat komt neer op circa €2.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordweg 62 zich tot de wijk Krabbendijke - Kern?

Noordweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning van 83 m² in de wijk Krabbendijke - Kern. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.073 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordweg 62?

Noordweg 62 is een 2-onder-1-kapwoning in Krabbendijke - Kern, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noordweg 62 vergeleken met de buurt?

Noordweg 62 heeft 83 m² woonoppervlakte en 317 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Krabbendijke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordweg 62 en wat betekent dat?

Noordweg 62 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-01-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordweg 62?

Noordweg 62 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Krabbendijke - Kern?

De wijk Krabbendijke - Kern in Krabbendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krabbendijke - Kern?

Vanuit Noordweg 62 in Krabbendijke - Kern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.