Streetview Kaapduinseweg 28 E Koudekerke

Kaapduinseweg 28 E, 4371 NP Koudekerke

60 m² Bouwjaar 2017 Label A

Kaapduinseweg 28 E is een appartement in Koudekerke, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
60 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kaapduinseweg 28 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaapduinseweg 28 E

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Koudekerke

155 Inwoners
80 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
126 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Dishoek
80% Koopwoningen
469 Inwoners per km²

Locatie van Kaapduinseweg 28 E

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Kaapduinseweg 28 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaapduinseweg 28 E?

De gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €10.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaapduinseweg 28 E zich tot de wijk Dishoek?

Kaapduinseweg 28 E is een appartement van 60 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaapduinseweg 28 E?

Kaapduinseweg 28 E is een appartement in Dishoek, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kaapduinseweg 28 E vergeleken met de buurt?

Kaapduinseweg 28 E heeft 60 m² woonoppervlakte. In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaapduinseweg 28 E en wat betekent dat?

Kaapduinseweg 28 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Dishoek?

De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dishoek?

Vanuit Kaapduinseweg 28 E in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dishoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kaapduinseweg 28 E: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.1 km.