Vrijstaande woning Tramstraat 23 Koudekerke

Tramstraat 23, 4371 BV Koudekerke

184 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Tramstraat 23 is een vrijstaande woning in Koudekerke, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 287 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
287 m²
Inhoud
797 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tramstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tramstraat 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.24 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Koudekerke

2845 Inwoners
1270 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1331 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Koudekerke
79% Koopwoningen
3.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tramstraat 23

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Tramstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Tramstraat 23?

De prijsindicatie voor Tramstraat 23 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerke is €305.000. Dat komt neer op circa €1.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tramstraat 23 zich tot de wijk Koudekerke?

Tramstraat 23 is een vrijstaande woning van 184 m² in de wijk Koudekerke. De buurt telt 1.331 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tramstraat 23?

Tramstraat 23 is een vrijstaande woning in Koudekerke, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tramstraat 23 vergeleken met de buurt?

Tramstraat 23 heeft 184 m² woonoppervlakte en 797 m³ inhoud. Het perceel is 287 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Koudekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tramstraat 23 en wat betekent dat?

Tramstraat 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tramstraat 23?

Tramstraat 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Koudekerke?

De wijk Koudekerke in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudekerke?

Vanuit Tramstraat 23 in Koudekerke bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.