Eengezinswoning, tussenwoning Stationsstraat 34 Koudekerke

Stationsstraat 34, 4371 BT Koudekerke

132 m² Bouwjaar 1990 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Stationsstraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Koudekerke, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 196 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
529 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Stationsstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
131.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.7%
CO₂-emissie
27.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Koudekerke

2845 Inwoners
1270 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1331 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Koudekerke
79% Koopwoningen
3.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stationsstraat 34

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Stationsstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsstraat 34?

De prijsindicatie voor Stationsstraat 34 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerke is €305.000. Dat komt neer op circa €2.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsstraat 34 zich tot de wijk Koudekerke?

Stationsstraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Koudekerke. De buurt telt 1.331 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsstraat 34?

Stationsstraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Koudekerke, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stationsstraat 34 vergeleken met de buurt?

Stationsstraat 34 heeft 132 m² woonoppervlakte en 529 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Koudekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stationsstraat 34 en wat betekent dat?

Stationsstraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stationsstraat 34?

Stationsstraat 34 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Koudekerke?

De wijk Koudekerke in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudekerke?

Vanuit Stationsstraat 34 in Koudekerke bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.