Streetview Kerkstraat 1 Koudekerke

Kerkstraat 1, 4371 AL Koudekerke

74 m² Bouwjaar 2010 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kerkstraat 1 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 1

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Koudekerke

2845 Inwoners
1270 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1331 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Koudekerke
79% Koopwoningen
3.568 Inwoners per km²

Locatie van Kerkstraat 1

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 1?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 1 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudekerke is €305.000. Dat komt neer op circa €4.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 1 zich tot de wijk Koudekerke?

Kerkstraat 1 is een woonhuis van 74 m² in de wijk Koudekerke. De buurt telt 1.331 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 1?

Kerkstraat 1 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kerkstraat 1 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 1 heeft 74 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Koudekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 1 en wat betekent dat?

Kerkstraat 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 1?

Kerkstraat 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koudekerke?

De wijk Koudekerke in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudekerke?

Vanuit Kerkstraat 1 in Koudekerke bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1 km.