Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
Lagewaard 40 A is een woonhuis in Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en een perceel van 268 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €609.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lagewaard 40 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn is €609.000. Dat komt neer op circa €6.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLagewaard 40 A is een woonhuis van 101 m² in de wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².
Lagewaard 40 A is een woonhuis in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lagewaard 40 A heeft 101 m² woonoppervlakte. Het perceel is 268 m². In Buitengebied Koudekerk aan den Rijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €609.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lagewaard 40 A heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.48 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Koudekerk aan den Rijn in Koudekerk aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €609.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Lagewaard 40 A in Buitengebied Koudekerk aan den Rijn bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lagewaard 40 A: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 4.7 km.